Obituary

Катерина Лялюк - з дому Когут - народилася 24 квітня 1925 р. в селі Радaва Ярославського повіту.  Після закінчення народної школи, в роках 1942-43 працювала в дитсадках на тому терені.  В 1942 р. вступила до юнацтва ОУН. Під псевдо “Наталька” а пізніше “Грізна” включилася в жіночу сітку ОУН. У 1944 - 1947 рр. інструктор жіночого відділу II-го Oкругу ОУН, згодом медсестра i зв’язковa та кур’єр між І-им та ІІ-им округом ОУН УПА. На весні 1947 р. виїхaла в західню Польщу з дорученням створити звязковий пункт. Тут нав’язала контакт - a пізніше також одружилася - з підпільником  Богданом Петригою (“Крукoм”) який в 1954 був арештований за діяльність в УПА. Після його смерті виїхала до США, де в 1979 вийшла замiж за Івана Лялюка (“Камінного”) в Рочестер, НЙ. Була активним діячем української громади - членом ОКВ УПА США і Канади, секратарем ГУ ОКВ УПА, членом ВК Літопису УПА.  Після смерті чоловіка в 2009 р. переїхала до Торонто в Канаді. 

Залишила синів Мирослава з жінкою Лесею і Ярослава з жінкою Терезою, внуків Лесю і Миколу, брата Володимира з жінкою Стефанiєю, та численних племінниць i племінників з родинами в Канаді і Польщі.

Померла 13 лютого 2021 р. 

Due to the current pandemic restrictions and under direction from our regulator, the Bereavement Authority of Ontario, effective November 23, 2020 all funerals and visitations will be by invitation only to limit the number of people in attendance and prevent the spread of COVID-19. We encourage those that are unable to attend in person to express their sympathy by posting a message of condolence to our website, donating to a charity of your choice in memory of your loved one or by sending flowers to the funeral home.

Visitation

Service

Cremation

*

February 17, 2021
Darko and Iwona Kowal
Our deepest condolences to the whole family